Styrelsen

Eneby Båtklubb

Förtroendeuppdrag i klubben



Styrelseuppdrag 2019 (Uppgifterna är inte helt kompletta än)

 

Ordförande

Kenneth Frisk MÖLNBO

kenneth59frisk@gmail.com

070 888 72 58

Kontakter med myndigheter. Planera framtida verksamhet. Försäkringsfrågor. Ö-fogde.

 

Kassör

Pia Mykkänen SÖDERTÄLJE

pia.mykkanen@enebybk.se

076 168 31 44

 

Sekreterare

Maria Holmberg


Vice ordförande

Stefan Grundemark JÄRNA

stefan.grundemark@enebybk.se

073 595 28 52

Hemsidan


Ledamot

Paul Boutros SÖDERTÄLJE

paul.boutros@enebybk.se

073 65 96 888

Arbetsplikt

 

Ledamot

Hendrik Altink JÄRNA

hendrik@altink.se

0703236722

Hamnområdet Yttereneby

Brandskyddsansvarig

 

Suppleant

Åke Nord JÄRNA

ake.nord@enebybk.se

070 328 85 86

Hamnområdet Yttereneby 

Brandskyddsansvarig

 

Suppleant

Indrek Parts JÄRNA

indrek.parts@enebybk.se

076 081 20 68

Bryggansvarig

Medlemsansvarig

Brickor/Nycklar

 

  

Valberedningen


Anders Lärka

070 653 98 29


Övriga förtroendeuppdrag

 

Sjö-/torrsättning

Stefan Andersson JÄRNA

stefan.andersson@enebybk.se

073 823 22 17

Ö-fogde

Truckförare