Styrelse m fl

Styrelsen

  • Stefan Andersson
    Ordförande 
    073-823 22 17
    stefan.andersson@enebybk.se
    Särskilda ansvarsområden:
    Ö-fogde (tills m Kenneth Frisk)
    Truckansvarig / Sjö-Torrsättning
    (Tillsammans med Thomas Geiger)

  • Åke Nord
    Vice Ordförande
    070-328 85 86
    ake.nord@enebybk.se
    Särskilda ansvarsområden:
    Miljö / Brandskydd

  • Pia Mykkänen
    Sekreterare
    076-168 31 44
    pia.mykkanen@
    enebybk.se
    Särskilda ansvarsområden:
    Bas-K

  • Indrek Parts
    Kassör / Medlemsansvarig
    076-081 20 68
    indrek.parts@enebybk.se
    Särskilda ansvarsområden:
    Bryggor
    Nycklar/Brickor

  • Patrik Montenius
    Hamnfogde / brandskydd
    076-345 85 45
    patrik@jhf.se

  • Thomas Geiger
    Truckansvarig

    Sjösättning/Upptagning
    (tills m Stefan Andersson)
    070-846 61 06
    thom.geiger@icloud.com

  • Hendrik Altink
    Hamnfogde/ Brandskydd     
    (tills m Patrik Montenius)
    070-323 67 22
    hendrik@altink.se

  • Marijke (Mirre) Hammenstad
    Vakt- och arbetsplikten 
    070-898 81 80
    mirre.hammenstad@enebybk.se

  • Stefan Grundemark
    Hemsidan / Nyhetsbrev   
    0735-952 852
    stefan.grundemark@gmail.com